An den Drucker senden
Termine
22. Apr. 24 -24. Mai. 24: - KEL-Gespräche / razgovori (Bitte kommen Sie zum vereinbarten Termin! / Prosim dojdite na odredjeno vrime!)
05. Mai. 24 - Hl. Erstkommunion / Prva pričest (um 10:15 Uhr in der Pfarrkirche in Draßburg / u 10:15 uri u crikvi u Rasporku)
07. Mai. 24 - Merlin-Käuterprojekt / Projektni dan (alle Klassen/svi razredi)
08. Mai. 24 - Muttertagsfeier im Pflegekompetenzzentrum / Majkin dan (GTS-Kinder / dica otpodnevnoga podvaranja)
08. Mai. 24 - Radfahrübungsfahrt / Vozimo se biciklom (4a/4b Klasse / razred)
09. Mai. 24 - Christi Himmelfahrt (Schulfrei)
09. Mai. 24 - Christi Himmelfahrt / Unebostupljenje (schulfrei / slobodni dan)
10. Mai. 24 - Schulautonomer Tag / Slobodni dan po školskoj autonomiji ()
15. Mai. 24 - Frühlingsjause / Južina u protuliću (alle Klassen / svi razredi)
15. Mai. 24 - Meine Busschule / Radionica (4a/4b Klasse / razred)
15. Mai. 24 - Bee-Bots-Workshop / Radionica (2. Klasse / razred)
16. Mai. 24 - Transition - Schloss Lackenbach / Tranzicija (1. Klasse / razred
Vorschulkinder / predškolska dica)
16. Mai. 24 - Projekttag im nördlichen Burgenland / Projektni dan u sjevernom Gradišću (4a/4b Klasse / razred)
18. Mai. 24 -20. Mai. 24: - Pfingstferien / Duhi (schulfrei / slobodni dani)
19. Mai. 24 -20. Mai. 24: - Pfingsten (Schulfrei)
23. Mai. 24 - Hopsi Hopper Cup / Nogomet ()
27. Mai. 24 - Rotes Kreuz (Workshop) / Črljeni križ (radionica) (3a/3b Klasse / razred)
30. Mai. 24 - Fronleichnam (Schulfrei)
30. Mai. 24 - Fronleichnam / Tijelova (schulfrei / slobodni dani)
31. Mai. 24 - Schulautonomer Tag / Slobodni dan po školskoj autonomiji ()
04. Jun. 24 -06. Jun. 24: - Transition - Portfolioübergabe/ Tranzicija (Vorschulkinder / predškolska dica)
04. Jun. 24 - Schriftliche Radfahrprüfung / Ispit (4a/4b Klasse / razred)
05. Jun. 24 - Sumsi-Cup in Sigless / Nogometni kup dičakov (Fußballspieler / Nogometaši)
05. Jun. 24 - Elternabend für Schulneulinge / Roditeljski večer (Eltern der Vorschulkinder / roditelji predškolske dice
18:00 Uhr / uri)
07. Jun. 24 - Schulfest / Školska fešta (15:00 Uhr / uri: 1./2. Klasse
16:00 Uhr / Uri: 3./4. Klasse
Einladung folgt!)
10. Jun. 24 - 2. Burgenländische Klima.Fit.Woche in Rohrbach / Drugi tajedan za klimu u našem prirodnom parku (3a/3b Klasse / razred)
11. Jun. 24 - Lidl-Bundesfinale in Eisenstadt / Trčanje ()
12. Jun. 24 - 2. Burgenländische Klima.Fit.Woche in Rohrbach / Drugi tajedan za klimu u našem prirodnom parku (1. Klasse / razred)
12. Jun. 24 - Praktische Radfahrprüfung / Ispit za biciklanje (4a/4b Klasse / razred)
13. Jun. 24 - Gesunde Jause 1. Klasse / Zdrava južina (1. Klasse / razred)
20. Jun. 24 - Transition - Spielefest / Tranzicija (GTS-Kinder / dica otpodnevnoga podvaranja
Vorschulkinder / predškolska dica)
25. Jun. 24 - Mjuzikl "Mačak u čižma" / Musical "Der gestiefelte Kater" (3a/3b Klasse / razred)
26. Jun. 24 - Aktion (3a/3b/4a/4b Klasse / razred)
28. Jun. 24 - Schulschlussgottesdienst / Maša na koncu školskoga ljeta (09:00 Uhr/uri
in der Pfarrkirche in Baumgarten / u crikvi u Pajngrtu)
schließen