Študentica Magdalena N. iz Vincjeta u južnom Gradišću obavlja svoju školsku praksu u našem 3.A razredu. Krez cijeli drugi semestar nas ona prati, nam pomaže i se s nami igra i uči.

Magdalena se je brzo uklopila u naš razred, a dica nju imaju jako rado. Svojom vedrinom, strpljenjem i ljubavlju prema učiteljskom pozivu ona obogaćuje naše hrvatske ure.
Dobro došla, draga Magdalena – drago nam je, da si s nami!